Nowoczesny sklep internetowy ASSERI

Gruszczyn

ul. Swarzędzka 29

tel. +48 783 486 144

ASSERI to internetowy sklep  meblowy oraz siedziba sklepu stacjonarnego w Swarzędzu.
W ofercie online prezentuje meble najwyższej jakości, które tworzone są przez sprawdzonych i zaufanych producentów: Helvetia, Halmar, Meble Jóźwiak, Meblomatex, Signal, Lupus, Fadome.
Oferujemy meble do każdego typu wnętrza, od sypialni, poprzez salon i korytarz, aż do kuchni czy jadalni – barki, biurka, komody, ławy, łóżka i kanapy, materace, meble tapicerowane oraz systemowe, szafy rozsuwane. W trosce o komfort klienta wykonujemy również meble na zlecenie klienta – zabudowy, czy kuchnie pod wymiar i projekt klienta

Meble do każdego wnętrza

Spośród bogatej oferty mebli, jaką dysponujemy, każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy
zarówno meble klasyczne, jak i nowoczesne. Meble nowoczesne charakteryzują się prosta linią,
nietuzinkowym wzornictwem i wykonaniem. Sprawdzą się one zarówno wśród minimalistów, jak
również wśród osób szukających nowych, ciekawych rozwiązań. Wartości mebli klasycznych nie
trzeba popierać żadnymi dodatkowymi (wyszukanymi) dowodami – ich styl i nieprzemijalność są
najlepszym gwarantem udanych zakupów.

Funkcjonalne rozwiązania

Współczesna branża meblarska to dziedzina, w której nie ma rzeczy niemożliwych. W internetowym sklepie online znajdą się więc rozwiązania nie tylko na każdą kieszeń, ale też idealne zarówno do sypialni dziecka, nastolatka i osoby starszej.
Meble do małych, uroczych mieszkań i do domów – klasycznych oraz nowoczesnych. Najważniejszą cechą jest funkcjonalność, którą łączy się z estetyką oraz ceną wprost proporcjonalną do jakości. Dzięki takim cechom klienci mogą wybierać spośród mebli tapicerowanych, stylowych krzeseł, ław do salonu i nowoczesnych stołów, a najbardziej wymagający bez problemu znajdą w ofercie nowoczesny narożnik, łóżko sypialniane, nowoczesne komody oraz klasyczne biurka.